Kıvanç Tatlıtuğ Offical Web Site

Menu
Yenilikler

Devamını Oku

MAVİ VE KIVANÇ TATLITUĞ

Jean. Bir efsane. Bir ikon’ kampanyasıyla, Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yıl gururuyla tasarlanan baştan aşağı denim şık bir görüntüye sahip Mavi 100 koleksiyonunu sunuyor.

Devamını Oku

NETFLİX’İN YENİ FİLMİ BOĞA BOĞA’NIN PRÖMİYERİ 42. İSTANBUL FİLM FESTİVALİ’NDE GERÇEKLEŞTİ

28 Nisan 2023

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in yer aldığı, Onur Saylak ve Hakan Günday imzalı Netflix filmi Boğa Boğa, 42. İstanbul Film Festivali kapsamında prömiyerini gerçekleştirdi. Boğa Boğa Hakkında: İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza, Assos’ta bir köye taşınır. Yeni bir hayata başlamak üzere buraya gelmişlerdir. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.

Devamını Oku

MAVI VE KIVANÇ TATLITUĞ YENI REKLAM KAMPANYASI

02 Kasım 2022

Mavi ve Kıvanç Tatlıtuğ yeni reklam kampanyası “Çok mu Çok Seviyoruz” ile jean’in vazgeçilmezliğini vurguluyor ve “Jean rol yapmaz ama rolünü hep iyi oynar” diyor.

Devamını Oku

MERCEDES-EQ’NUN YÜZÜ KIVANÇ TATLITUĞ

27 Nisan 2022

Mercedes-Benz, elektrikli alt markası Mercedes-EQ’nunTürkiye’deki kampanyası için ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaştı. Kariyerinde pek çok dizi ve sinema filminde rol alan sevilen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, aynı zamanda doğa sevgisi ve çevre duyarlılığı ile tanınıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı ve “Dünya, bu senin için” sloganıyla“22 Nisan Dünya Günü”nde başlatılan kampanya kapsamında hazırlanan reklam filmi, sosyal medya, televizyon ve sinemalardagösterilirken, kampanyaya özel outdoor ve basılı mecralar için de ayrı çekimler gerçekleştirildi.

Devamını Oku

BU YAZ HER YERDE KIVANÇ’LA MAVI PRO

15 Nisan 2022

Mavi, Kıvanç Tatlıtuğ’lu yeni reklam kampanyasıyla; premium erkek koleksiyonu Pro’nun şehrin modası ve yaşam şeklinin sembolü olduğunu vurguluyor. ‘Bu yaz her yerde o. Mavi Pro’ söylemiyle yayınlanan filmin hikayesi ise yaratıcı ve kolektif bir ruhla hayat bulmuş ikonik Pro logosundan ilham alıyor.

Devamını Oku

YAKAMOZ S-245 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

15 Nisan 2022

Netflix, Into The Night evreni̇nde geçen, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni̇ di̇zi̇si̇ Yakamoz S-245’i̇n heyecan dolu fragmanını ve yeni̇ görselleri̇ni̇ paylaştı. İnsanlığın kaderi onların elinde. Hayatta kalmak için tek çareleri birbirlerine güvenmek ve tüm ayrılıklara rağmen ‘biz’ olmayı başarabilmek…Yakamoz S-245, 20 Nisan’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ, “YILIN SOSYAL SORUMLULUK PROJESI ELÇISI” ÖDÜLÜNÜN SAHIBI OLDU

28 Eylül 2021

Kıvanç Tatlıtuğ, Magazin Gazetecileri Derneği’nin düzenlediği 25. Altın Objektif Ödül Töreni’nde “Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Elçisi” ödülünün sahibi oldu!     'Tarım Bizim Geleceğimiz' projesi ile Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi ödülünü alan Kıvanç Tatlıtuğ, "İklim kriziyle net bir şekilde yüzleşmiş olduğumuz bugünlerde, bizler ve gelecek nesiller için yaşanabilir bir dünya bırakmak hepimizin görevi. Bu yüzden bir aktör ve tanınan bir kişi olarak, verebileceğim en büyük desteğin bu farkındalığı daha büyük kitlelere ulaştırmak olduğu inancındayım. Sizin özellikle bunu fark etmiş olmanız ve bu ödüle beni layık görmeniz beni ekstra mutlu etti." ifadelerini kullandı.

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ, FINISH YARININ SUYU HAREKETİNİN SU ELÇİSİ OLDU

23 Ağustos 2021

Türkiye’nin suyunu korumayı misyon edinen, lider bulaşık makinesi deterjanı ve “Yarının Suyu” hareketini 3 yıldan bu yana sürdüren Finish, sevilen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile su tasarrufunda yeni bir dönem başlatıyor. "Yarının Suyu" hareketinin "su elçisi" olan Tatlıtuğ’un yer aldığı kampanya ile kurumakta olan göllerimize dikkat çekiliyor. Finish’in, “Böyle harcamaya devam edersek, Türkiye'nin suyu yakın gelecekte tükenebilir. Bugün tasarruf yapmaya başlamazsak, yarın tasarruf yapacağımız suyumuz olmayabilir. Bugün duştan bulaşığa tüm alışkanlıklarımızı yeniden gözden geçirme vakti. Gün, harekete geçme günü. Yarının suyunu kurtarmak için, hemen. Bugün.” mottosuyla 2019 yılında başlattığı harekette şimdi Kıvanç Tatlıtuğ çağrıda bulunuyor. Evlerden başlayarak su tasarrufu konusunda farkındalık yaratan Finish, bulaşıkları sudan geçirmeyi bırakırsak her yıkamada 57 litre su tasarruf edileceğini anlattı. Finish’in çağrısı karşılık buldu ve 6 milyon evdeki davranış değişikliği sayesinde 25 milyon ton yani bir göl kadar su korundu. Üstelik evlerde suyla başlayan tasarruf alışkanlığı, hayatın diğer anlarında da devam etti.

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ’UN MARKA YÜZÜ OLDUĞU MAVI’NIN YENI REKLAM FILMI YAYINDA

Mavi ve Kıvanç’ın on yılı aşkın vazgeçilmez yol arkadaşlığı, yeni sezonda “Maviye Doğru” mottosuyla devam ediyor. 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunu yaz enerjisini yansıtan renk paletleriyle öne çıkaran, Leo Burnett İstanbul imzalı reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Cemal Alpan oturuyor.

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ'UN BAŞROLÜNDE OLDUĞU, BİR DENİZALTI HİKAYESİNİ KONU ALAN NETFLIX ORİJİNAL DİZİSİNDEN İLK GÖRSELLER PAYLAŞILDI

15 Şubat 2020

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde olduğu, bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman'ın hikayesini konu alan ve sekiz bölümden oluşacak Netflix orijinal dizisinin çekimlerine Ege kıyılarında başlandı.   Aksiyon macera türündeki hikayenin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Tolga Karaçelik ve Umut Aral oturuyor. Dizinin senaryosunu Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak yazıyor.   Dizinin kadrosunda ayrıca başta Özge Özpirinçci olmak üzere Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi başarılı isimler var.   2021 sonlarına doğru tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanan dizinin konusu ise şöyle: Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ’UN SESLENDİRİP SUNDUĞU TARIM BİZİM GELECEĞİMİZ BELGESELİ YAYINLANDI

30 Eylül 2020

Kıvanç Tatlıtuğ, çekimleri 3 yıl süren, binden fazla noktaya gidilip 500 saatin üzerinde, en yeni çekim teknolojileri ile hazırlanan 10 bölümlük “Tarım Bizim Geleceğimiz” belgesel serisinin “Anadolu Çiftliği” özel bölümünü seslendirip, sundu.  Hava, su ve toprağın mükemmel dengesiyle yaşayan, benzersiz ekolojik zenginliklere sahip, dünyanın en verimli topraklarından biri olan Anadolu’da tarım Türkiye’nin hem cevheri, hem de geleceği. “Tarım Bizim Geleceğimiz” belgeseli de bu cevherin gelecek nesiller için de parlamasını sağlamak, hem ülkeye hem de dünyaya karşı sorumluluk bilinciyle hazırlandı.  Yapımını, bugüne kadar uluslararası ve yerli birçok belgesel eser ortaya koymuş Anadolu Belgesel ekibinin gerçekleştirdiği, markalı içerik şirketi Circus’un yönetici yapımcılık ve proje tasarımını yaptığı belgeselin yönetmenlik ve kurgusunu ise usta isim Cenk Oruç üstlendi.

Devamını Oku

UNICEF İYİ NİYET ELÇİSİ KIVANÇ TATLITUĞ'DAN UNICEF TÜRKİYE'NİN BAŞLATTIĞI #HERÇOCUKİÇİNHAYALİM KAMPANYASINA DESTEK ÇAĞRISI

20 Haziran 2020

Unicef Türkiye İyi Niyet Elçisi Kıvanç Tatlıtuğ‘dan UNICEF Türkiye’nin #HerÇocukİçinHayalim kampanyasına destek çağrısı! UNICEF Türkiye’nin farkındalık ve kaynak yaratmak amacıyla başlattığı #HerÇocukİçinHayalim kampanyasının hedefi, uzaktan eğitime erişim olanağı olmayan 3.000 güç durumdaki çocuğa “Evde Öğrenme” Seti sağlamak. Her 100 TL bağış, bir çocuğa öğrenme materyalleri, etkinlik kitapları, kırtasiye malzemeleri, hijyen malzemeleri, bilgi rehberleri ve broşürlerden oluşan bir set anlamına geliyor. Kampanya 26 Haziran Cuma akşamı 19.00’dan itibaren başlayacak, 27 Haziran Cumartesi akşamına kadar devam edecek. 

Devamını Oku

UNICEF TÜRKIYE İYI NIYET ELÇISI KIVANÇ TATLITUĞ’DAN EĞITIME TAM DESTEK!

UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçisi Kıvanç Tatlıtuğ, Hollyvvood'un ünlü oyuncuları Robert Dovvney Jr, Liam Neeson ve Tom Hiddleston ile birlikte Unicefin #AcilDurumDersleri kampanyasına destek verdi AB ve UNICEF'in iş birliğiyle acil durumlar ve krizler yüzünden eğitim haklarından mahrum kalan çocuklar için farkındalığını arttırmak adına başlatılan #EmergencyLessons (#AcilDurumDersleri) kampanyasına UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçisi Kıvanç Tatlıtuğ’dan da destek geldi.  Sosyal medya aracılığıyla başlatılan ve zor koşullar yüzünden eğitim haklarından mahrum kalan milyonlarca çocuğun sesini duyurmayı amaçlayan kampanyaya Robert Downey Jr, Liam Neeson ve Tom Hiddleston başta olmak üzere dünya çapında tanınmış ve başarılı pek çok isimden destek geldi. Türkiye'den aynı kampanyaya destek olan Kıvanç Tatlıtuğ ‘da UNICEF'in 70. yaş gününde kendi çocukluk fotoğrafını ve çocuklar için mesajını paylaşarak anlamlı kampanyanın destekçisi oldu.  Tatlıtuğ, mesajında "Bugün dünyada milyonlarca çocuk okula giderken, ne yazık ki bir o kadarı da okula gidemiyor ya da eğitimlerini çok zor koşullarda sürdürmeye çalışıyor. Eğitim her çocuğun temel hakkıdır. Onların gelecek umududur. UNICEF 70 yıldır her çocuğun ve özellikle de kriz bölgelerinde yaşayan çocukların okula gitmesi için çalışıyor. Bu fotoğrafımı yaşadıkları tüm olumsuzluklara rağmen zor koşullarda eğitimini sürdürmeye çalışan tüm cesur öğrencilere ithafen paylaşıyorum" sözlerine yer verdi

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ'UN ULUSLARARASI FUTBOL YILDIZI MERİH DEMİRAL' İLE OYNADIĞI MARKA YÜZÜ OLDUĞU MAVİ JEANS'IN YENİ REKLAM FİLMİ YAYINDA!

09 Mart 2020

Mavi ve Kıvanç’ın on yıllık vazgeçilmez yol arkadaşlığı, yeni sezonda TeamMavi hareketiyle devam ediyor   Cemal Alphan’ın yönettiği, Ali Taran imzalı yeni reklam filminde, Kıvanç Tatlıtuğ ve Merih Demiral’ın konsol oyunu oynarken aralarında geçen samimi sohbet ve tatlı rekabet üzerinden, tüm dünyanın dikkatini çeken global başarılarına vurgu yapılıyor.   

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ İLE MAVİ BLACK PRO TV REKLAMI YAYINDA!

  Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Black Pro'nun sokak giyiminin teknolojiyle buluştuğu yeni koleksiyonu için MAVİ Jeans ile yaptığı iş birliğinin 11. sezonunda kamera karşısına geçti. Mavi Black Pro'nun çarpıcı görünümüne dikkat çeken TV reklam filminin müzikleri de sokakların ruhunu ve hikayesini yansıtacak şekilde oluşturuldu. Rap tarzındaki şarkıda Kıvanç,Tatlıtuğ  Anıl Piyancı ile düet yaptı. Yapımcılığını Ali Taran'ın üstlendiği reklam filminin yönetmenliğini Cemal Alphan üstleniyor.

Devamını Oku

“ORGANİZE İŞLER SAZAN SARMALI” 1 ŞUBAT 2019’DA TÜM SİNEMALARDA!

25 Ocak 2019

Yapımını BKM Film’in, yönetmenliğini ve senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği “Organize İşler  Sazan Sarmalı” filminde Kıvanç Tatlıtuğ “Saruhan” karakteri ile izleyiciyle buluşacak. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yanı sıra Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Ekin Türkmen, Okan Çabalar, Ersin Korkut yer alıyor. “Organize İşler Sazan Sarmalı” 1 Şubat 2019’da tüm sinemalarda vizyonda.

Devamını Oku

MARKA18 SAHNESİNDE, MAVİ’NİN KIVANCI, KIVANÇ’IN MAVİSİ OTURUMU GERÇEKLEŞTİ!

12 Aralık 2018

İki bine yakın iş insanının katılımıyla Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirilen konferansta, Mavi Jeans’ın 10 yıldır marka yüzü olan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Mavi Jeans Üst Yöneticisi (CEO) Cüneyt Yavuz ile birlikte yaptığı konuşmasında yaptığı her işte samimi olmaya özen gösterdiğini işaret ederek, “Neyi seçersem seçeyim, neyi yapmaya karar verirsem, kendi hayatımın süzgecinden geçirip masaya koyduğum zaman, o işin içinde samimiyet oluyor. Eğer koyamazsam işi yapmayı reddederim. Son yıllarda da hep bu şekilde hareket ettim. O yüzden üretmeye ve samimi olmaya devam. Bunun da sonu yok” ifadelerini kullanırken Cüneyt Yavuz ise; “Mavi ve Kıvanç’ın uyumu dört dörtlük. Marka yüzümüzü belirlerken gıpta ettiğimizi biri olsun istemiştik. Kıvanç Tatlıtuğ sayesinde de jean ile bir efsaneye dönüşüyoruz.” şeklinde konuştu. Videoyu izlemek için; https://www.youtube.com/watch?v=Po4YCgV8E9M&feature=youtu.be

Devamını Oku

UNICEF İYİ NİYET ELÇİSİ KIVANÇ TATLITUĞ, 20 KASIM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ’NDE UNICEF İLE ÇOCUK HAKLARINI DESTEKLEDİ!

20 Kasım 2018

UNICEF’in eğitim hakkından mahrum, açlık ve savaş koşullarında yaşamaya çalışan çocuklar için farkındalık yaratmak amacıyla #DünyaÇocukGünü ve #GoBlue etiketlerinin kullanarak başlattığı farkındalık kampanyasına UNICEF İyi Niyet Elçisi Kıvanç Tatlıtuğ da destek verdi! Destek kampanyasında herkese çocuklar için bir günlüğüne dünyayı maviye boyama çağrısı yapıldı…

Devamını Oku

“ÇARPIŞMA” 22 KASIM’DA SHOW TV’DE!

11 Ekim 2018

Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar’ın üstlendiği dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can ve Hakan Kurtaş rol alıyor. Senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı dizi, dört arabanın birbiriyle çarpışmasıyla kesişen hayatları konu alıyor.

Devamını Oku

“ORGANİZE İŞLER SAZAN SARMALI” ÇOK YAKINDA SİNEMALARDA!

03 Ekim 2018

Yapımını BKM Film’in, yönetmenliğini ve senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği “Organize İşler  Sazan Sarmalı” dünyasında Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat verdiği “Saruhan” yine hafızalardan silinmeyecek yeni bir organize karakter olarak karşımıza çıkacak. İstanbul’da yaşama tutunmuş “Sarı” lakaplı “Saruhan”ın, Asım Noyan’la karşı karşıya geleceği sazan sarmalı hikayesi heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyenleri yepyeni bir maceraya sürükleyecek. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yanı sıra Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Ekin Türkmen, Okan Çabalar, Ersin Korkut yer alıyor. “Organize İşler Sazan Sarmalı” çok yakında izleyiciyle buluşacak.

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ İLE “HEP Mİ ÇOK MAVİ’YİZ” REKLAM FİLMİ YAYINDA!

17 Eylül 2018

Kıvanç Tatlıtuğ ve Mavi beraberliğinde çekilen 9. reklam filmi “Hep mi çok Mavi’yiz”, Mavi’nin heyecan ve cesaret veren jean’lerinin, vazgeçilmez bir yol arkadaşına dönüşmesinden ilham alıyor. Cemal Alphan’ın yönettiği, büyük bir bölümü tek plan çekilen filmin müzikleri ise Toygar Işıklı imzasını taşıyor.

Devamını Oku

“HADİ BE OĞLUM” 16 ŞUBAT’TA VİZYONDA!

10 Ocak 2018

Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi, Yücel Erten ve Alihan Türkdemir’in başrollerini paylaştığı, Bora Egemen’in yönetmenliğini yaptığı Hadi Be Oğlum filmi 16 Şubat’ta izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Saf bir sevgiyi paylaşma hikayesi olan Hadi Be Oğlum’da Kıvanç Tatlıtuğ Kaş’ta tur teknesi işleten Ali karakterini, Türk Sineması’nın usta isimlerinden Yücel Erten ise Ali’nin babasını canlandırıyor. Filmin çocuk oyuncusu Alihan Türkdemir de Ali’nin oğlu Efe’ye hayat veriyor. Büşra Develi’nin Leyla karakteriyle karşımıza çıktığı filmin yönetmenliğini Bora Egemen yapıyor. Hadi Be Oğlum, Koray Şahin ve Fırat Parlak’ın ortağı olduğu 25 Film ve  Fox  yapımcılığında hayata geçiyor.

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ İLE COCA-COLA’NIN YENİ REKLAM FİLMİ YAYINDA!

19 Ocak 2017

Kıvanç Tatlıtuğ’un kendisini canlandırdığı Asansör isimli reklam filminde Tatlıtuğ, reklam filminde rol almanın yanı sıra ilk kez stüdyoya da girerek Coca-Cola’nın ‘Tadını Çıkar’ reklam müziğini seslendirdi. Coca-Cola kış dönemi için hazırlanan yeni reklam kampanyasının Yapım süreçlerini Depo Film üstlenirken, film Ogilvy İstanbul imzası taşıyor.

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ’UN YENİ SİNEMA FİLMİ “HADİ BE OĞLUM” UN ÇEKİMLERİ KAŞ’TA DEVAM EDİYOR!

10 Kasım 2017

“Hadi Be Oğlum” filminden ilk kareler yayınlandı. Hikayesi ve özgün senaryosu ile Şubat 2018’de seyirciyle buluşacak “Hadi Be Oğlum”un Kaş’ta devam eden çekimlerinin 7 haftada tamamlanması planlanıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi ve Yücel Erten’in yanı sıra 8 yaşındaki küçük oyuncu Alihan Türkdemir’in de başrolde oynadığı film için tüm ekip doğal plato olarak benzersiz bir görsel zenginlik sunan Kaş’ta yoğun bir çalışma dönemi geçiriyor. Yönetmenliğini Bora Egemen’in yaptığı “Hadi Be Oğlum”da Kıvanç Tatlıtuğ Ali adında bir balıkçıyı, filmin çocuk oyuncusu Alihan Türkdemir Ali’nin oğlu Efe karakterini canlandırıyor. Türk Sineması’nın usta isimlerinden Yücel Erten de filmde Ali’nin babasına hayat veriyor. “Hadi Be Oğlum”, Koray Şahin ve Fırat Parlak’ın ortağı olduğu 25 Film ve Fox yapımcılığında Şubat 2018’de vizyonda olacak.

Devamını Oku

KIVANÇ MAVİSİ REKLAM FİLMİ YAYINDA!

25 Mart 2017

Kıvanç Tatlıtuğ ve Mavi, sezona damga vuracak reklam kampanyasında, vazgeçilmez bir jean’in etrafında dönen KıvançMavisi’nin çekici dünyasına davet ediyor. Kıvanç, reklam filminde kendisine eşlik eden Brezilyalı gözde model Cindy Mello’yla birlikte izleyiciyi de kendi Mavi dünyasında keşfe çıkarıyor. Kıvanç’ın vazgeçemediği parçalarla tasarlanan özel koleksiyon ise KıvançMavisi reyonlarında müşteriyle buluşuyor.

Devamını Oku

EN İYİ AKTÖR KIVANÇ TATLITUĞ!

01 Şubat 2017

Kıvanç Tatlıtuğ bu yıl 5. kez düzenlenen ‘GQ Türkiye Men of the Year’ ödül töreninde “En İyi Aktör” ödülüne layık görüldü!

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ VE MAVİ YENİDEN BİR ARADA!

15 Ocak 2017

Türkiye’nin iki jean efsanesi Mavi ve Kıvanç Tatlıtuğ, 2017’de tekrar bir araya geliyor..“Denim on denim stilinin yıldızı Kıvanç Mavi’ye, Mavi’nin her tonu da Kıvanç’a çok yakışıyor” diyen Mavi yetkilileri, merakla beklenen ilk reklam kampanyasının önümüzdeki aylarda yayınlayacak.