Kıvanç Tatlıtuğ Offical Web Site

Menu
KIVANÇ TATLITUĞ'UN BAŞROLÜNDE OLDUĞU, BİR DENİZALTI HİKAYESİNİ KONU ALAN NETFLIX ORİJİNAL DİZİSİNDEN İLK GÖRSELLER PAYLAŞILDI

KIVANÇ TATLITUĞ'UN BAŞROLÜNDE OLDUĞU, BİR DENİZALTI HİKAYESİNİ KONU ALAN NETFLIX ORİJİNAL DİZİSİNDEN İLK GÖRSELLER PAYLAŞILDI

15 Şubat 2020

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde olduğu, bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman'ın hikayesini konu alan ve sekiz bölümden oluşacak Netflix orijinal dizisinin çekimlerine Ege kıyılarında başlandı.  

Aksiyon macera türündeki hikayenin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Tolga Karaçelik ve Umut Aral oturuyor. Dizinin senaryosunu Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak yazıyor.  

Dizinin kadrosunda ayrıca başta Özge Özpirinçci olmak üzere Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi başarılı isimler var.  

2021 sonlarına doğru tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanan dizinin konusu ise şöyle: Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?